Apie

Esu Danas, profesionalus virtuvės šefas. Kulinarijoje ir virtuvėje sukuosi jau daugiau nei 15 metų (nuo 1997 m!), dirbau Lietuvoje, Vokietijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Latvijoje,  o šiuo metu kol kas esu sparnus nuleidęs Ispanijoje, Tenerifėje.

„Dano Virtuvė“ mano kūrybos ir saviraiškos vieta, kur galiu pasidalinti skoniais, deriniais ir eksperimentais, kuriems kartais nėra vietos restorano virtuvėje. Visi receptai, jų patiekimas ir netgi nuotraukos yra sukurti mano rankomis. Pateikti patiekalai iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti aukštasis pilotažas, tačiau įsigilinę į receptą tikrai pamatysite, jog viskas pagaminama kiekvieno namuose, įdedant šiek tiek meilės ir kruopštumo. Vakarienės namuose gali būti įspūdingos kasdien, ne tik metinių švenčių metu.

Mano puslapyje daugiausiai rasite rimtų, pagrindinių patiekalų, kadangi desertai nors ir saldūs bei džiugūs, bet jie reikalauja daugiau tikslumo, mažiau vietos laisvam eksperimentavimui.

Visuomet esu atviras jūsų laiškams, klausimams, į kuriuos pasistengsiu rasti atsakymus. Kiekviena užklausa – dar didesnė motyvacija dalintis savo kūriniais su Jumis. O galbūt kažką pasieks toks įkvėpimas, jog pasirinksite nors ir nelengvą, bet įdomią virtuvės šefo specialybę.

P.S. Visuomet laukiam svečių Tenerifėje.
P.S.S. Jei norite pasiūlyti bendradarbiavimo pasiūlymą – užsukite į skiltį dirbkime kartu.

Apie mane rašo 15min.lt – „Tenerifėje įsikūręs virtuvės šefas Danas Černiauskas: „Iššūkių niekada netrūko – teko ir prezidentams gaminti“.

Dano virtuve

Inline
Please enter easy facebook like box shortcode from settings > Easy Fcebook Likebox
Inline
Please enter easy facebook like box shortcode from settings > Easy Fcebook Likebox